REGULAMIN ZACISZA MORSKIEGO 


REZERWACJA POKOJU

 1. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku – opłata za 2 doby. W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek  nie podlega zwrotowi.

PRZYJAZD DO ZACISZA MORSKIEGO

 1. Pokoje w Zaciszu Morskim wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy się o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.
 1. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 1. Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości Klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).
 1. W momencie otrzymania klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami.

 

POBYT W ZACISZU MORSKIM

 

 1. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:006:00.
 1. Klient nie może przekazać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 1. Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie Zacisza Morskiego do godziny 22:00.
 1. Istnieje możliwość odmówienia dalszego wynajmu pokoju osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia pensjonatu bez zwrotu opłaty za pobyt.
 1. Zacisze Morskie nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.
 1. Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.
 1. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenie pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 1. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych naszych Klientów.
 1. Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest płatny.
 1. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów obowiązuje zakaz palenia na terenie całego obiektu.
 1. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych (TYLKO dolny zamek) na klucz podczas trwania ciszy nocnej.
 1. Po upływie terminu pobytu Klient jest zobowiązany pozostawić otrzymane klucze w biurze.
 1. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości świadczonych usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do biura, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.
 1. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Szczególną ostrożność prosimy zachować przy grillu oraz na placu zabaw.

 

ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU
W ZACISZU MORSKIM